Office Address

123/A, Miranda City Likaoli
Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

SIK SORULANLAR

Sizden Gelen Sorular

2D video animasyon tasarımının yanı sıra, senaryo yazım, seslendirme, grafik çizim (illüstrasyon) ve storyboard (hikaye akış) çizimi alanlarında tamamlayıcı hizmetler vermekteyiz.

Sunmakta olduğumuz tüm hizmetleri, video reklam, video tanıtım, mobil uygulama tanıtım (app tanıtım), sosyal medya tanıtımı, eğitim animasyonu, sunum animasyonu, youtube video içeriği ihtiyaçlarınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Video animasyon tasarım hizmetlerimizin kapsamlarına göre 3 farklı kategoride (2D Ekonomik Animasyon, 2D Kurumsal animasyon ve 2D/3D Premium Animasyon) farklı tarifelerimiz bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun hizmet paketi ve tarifesini öğrenmek için lütfen buraya tıklayarak teklif formunu doldurunuz.

Sipariş teslim süresi hizmet kategorisine göre değişiklik gösterir. 30 saniye uzunluğunda 2D Ekonomik Animasyon kategorisinde bir video için bu süre ort. 5-7 iş gününden başlar.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayarak teklif formunu doldurunuz.

Özel talepleriniz haricinde tüm video animasyon siparişlerini aşağıdaki standartlar doğrultusunda teslim ediyoruz:

 Video Formatı  MP4 (H.264 Codec)
 Çözünürlük  1920 x 1080 piksel (FULL HD)
 Bit Hızı  6000 Kbps / sn.
 Kare Hızı  29.97 FPS
 Ses Kalitesi  192 Kbps (Stereo, MP3)

ÖNEMLİ BİLGİ: Instagram vb. sosyal medya platformları farklı video standartları kullandığından bu tür mecralar için yapılacak çalışmalarla ilgili sipariş aşamasında bilgi verilmelidir.

Canlı Destek
WhatsApp ile Gönder